Przejdź do strony: Start

Czym jest HT Nest?

Czym jest HT Nest?

HT NEST to nowoczesny budynek oferujący zamieszkanie w modnej na świecie formule coliving. Na 7 kondygnacjach znajduje się 55 apartamentów. W tym 51 jednopokojowych studio z aneksem kuchennym i łazienką oraz 4 dwupokojowe apartamenty z aneksem kuchennym i łazienką. Budynek zaprojektowaliśmy od podszewki, chcąc aby pod każdym względem stanowił najlepszą odpowiedź na potrzeby młodych ludzi, którzy studiują lub pracują w Warszawie.

Czym jest HT Nest?

Human Touch NEST jest próbą zawiązania wspólnoty młodych mieszkańców i stworzenia unikalnej społeczności NEST. Każdy tu żyje swoim życiem, tak jak lubi, a jednocześnie dokłada swoją wyjątkową energię do nestowego tygla.  Kiedy nie chcesz być sam, idziesz do Nest chilloutroom, winiarni czy Nest clubu na poziomie -1, który jest połączony ze specjalnie zaprojektowaną pralnią.

Przejdź do powierzchni wspólnych

NEST to miejski koncept All-In One: przestrzeń do pracy, nauki, życia, tworzenia, łączenia , także do zabawy. Do mieszkania. Sam decydujesz, z czego w danej chwili korzystasz. Bardzo ważnym elementem konceptu NEST jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym mieszkańcom. Zwłaszcza osoby pochodzące spoza Polski docenią pomoc w kwestiach praktycznych i stałą opiekę ze strony community managera.

Zobacz galerię

Przejdź do strony: Coliving
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Dla kogo
Przejdź do strony: __foto
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: klimatyczna Praga
Przejdź do strony: O nas